वरिष्ठ गायिका तथा अभिनेत्री कविता आलेमगरको एकल सांगीतीक साँझ !

चैत्र १०, काठमाण्डौ

“अग्रज कलाकारलाई सम्मान र नँया कलाकारलाई प्रोत्साहन” भन्ने मुल नाराको साथ नेपाल मगर साँस्कृतिक संघ केन्द्रिय समिती र सांस्कृतिक संस्थान नाँचघरको संयुक्त आयोजनामा बरिष्ठ गायिका तथा अभिनेत्री कविता आलेमगरको एकल सांगीतीक साँझ कार्यक्रम हुने भएको छ ।

नेपाल मगर साँस्कृतिक संघले एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गरी कार्यक्रम बारे जानकारी गराएको हो । यही १४ गते सोमबार घोडे जात्राको दिन राष्ट्रिय नाँचघर जमलमा दिउँसो २ बजेदेखी कार्यक्रम सुरु हुने विज्ञप्तीमा जानकारी गराईएको छ ।

प्रेस विज्ञप्तीको पुर्णपाठ:

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar is Media Reporter for Magars Creation Company (Multipurpose Investment Company). She Works Under Shyam Ranamagar For NICE Media Network. She Writes News and Reports for Magarmedia.com, Nepalchoutari.com and Nepalbikash.com. Taking Video Interview is Her Major Job. She Also Maintains Admin and Marketing Roll at The Office.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this Magarmedia News Site? Please spread the word :)