मगर समाज सेवा केन्द्र ललितपुर १४को वार्षिक भेटघाट तथा सांस्कृतिक कार्यक्रममा २ समाजसेवी सम्मानित !

फागुन २९, ललितपुर

मगर समाज सेवा केन्द्र ललितपुर १४ले २३औँ वार्षिक भेटघाट तथा वृहत सांस्कृतिक कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । सामाजिक तथा सांस्कृतिक काक्रमहरु सामुहिक रुपमा मनाई आफ्नो समुदायलाई एकिकृत गर्ने तथा भइपरी आँउदा एकआपसमा सहयोग गर्ने उद्देश्यका साथ स्थापना गरिएको मगर समाज सेवा केन्द्र ललितपुर उपमहानगरपालिका १४ रानी बुँले सनिबार वृहत साँस्कृतिक कार्यक्रमको साथ भेटघाट कार्यक्रम सम्पन्न गरेको हो ।

मगर समाज सेवा केन्द्र ललितपुर १४ले हरेक वर्ष आफ्नो संस्था स्थापनको अवसरमा वृहत सांस्कृतिक कार्यक्रम तथा भेटघाट गरी मनाउने गर्दछ । पुर्व रक्षामन्त्री राम बहादुर थापामगर “बादल”को प्रमुख आतिथ्य र नेपाल मगर संघका महासचिव ज्ञानेन्द्र पुनको विशेष अतिथ्यमा सम्पन्न कार्यक्रममा २ जना समाजसेवी व्यक्तिहरुलाई सम्मान गरिएको थियो ।समाजसेवी इन्दिरा रानामगर र क्या. जमानसिंह रानालाई सम्मान गरिएको हो ।

मगरहरुको विभिन्न मौलिक सांस्कृतिक प्रस्तुतीहरुको साथै कार्यक्रममा मौलाउँदो रुपमा रहेको मयुर नाच नेपाल मगर साँस्कृतिक संघका अध्यक्ष कवीराज मगरले प्रस्तुत गर्नुभएको थियो । मगर समाज सेवा केन्द्र का अध्यक्ष मान बहादुर बुढा मगरको सभाध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रमको सञ्चालन महासचिव चित्र बहादुर पुनले गर्नुभएको थियो ।

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar is Media Reporter for Magars Creation Company (Multipurpose Investment Company). She Works Under Shyam Ranamagar For NICE Media Network. She Writes News and Reports for Magarmedia.com, Nepalchoutari.com and Nepalbikash.com. Taking Video Interview is Her Major Job. She Also Maintains Admin and Marketing Roll at The Office.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this Magarmedia News Site? Please spread the word :)