पाल्पाली समाज युएईद्धारा विभिन्न पिडित परिवारलाई सहयोग प्रदान !

कृष्ण सारू मगर,
माघ १८, युएई

पाल्पाली समाज युएईले ह्दयघातको कारण ज्यान गुमाएका स्वर्गिय विष्णु बहादुर थापा मगरको परिवारलाई एक लाख पच्चिस हाजार रुपैया सहयोग गरेको छ । उक्त सहयोेग रकम मृतकका छोरा प्रतिक थापाको शिक्षामा लाभ होस भनी पश्चिमाञ्चल फाईनान्स कम्पनी लिमिटेडमा छोराको संरक्षकले प्रत्येक दुई वर्षमा नविकरण ब्यावस्था कायम रहने गरि १ लाख रुपैया बराबरको मुद्धती खाता खोलेको जनाईएको छ।

केश बहादुर बाह्रघरे मगरको नाममा आईएमई बैक पाल्पा शाखाबाट पाउने गरि पठाईएको उक्त रकम मध्य २५ हजार रुपैया किरिया खर्चका लागि फुजेरा क्षेत्रीय अध्यक्ष इन्द्र बहादुर घर्ती मगरको सह्योगमा स्व. थापाकी धर्मपत्नी टिकु माया थापा मगरलाई समाजले हस्तान्तरण गरिएको जनाईएको छ ।

हृदयघातका कारण ३१ वर्षको अल्पायूमै निधन भएका बर्मु, जल्पा ९ पाल्पाका स्व.थापा रोजगारीको शिलशिलामा ४ वर्ष अघि दुवईको लुलु भिलेज मोहिस्ना शाखामा सेल्सम्यानको रुपमा कार्यरत रहेकोमा गत डिसेम्बरमा युएईमा ह्दयघातको कारण ज्यान गुमाएका थिए।

यसैगरी पाल्पाली समाजले यस अघि रामटार स्थित जनकल्याण माविको कक्षा ९ र कक्षा ६ मा अध्यनरत वर्ष १५ का रोशन र १२ वर्षकी मनिषा विकको नाउँमा ५० हजार बराबरको अक्षकोषका लागि अन्धकार मुक्ति बचत तथा ऋण सहकारी संस्थामा संयुक्त खाता खोलेको समाजका महासचिव वेद प्र. अर्यालले जानकारी दिनुभयो।

त्यस्तै समाजले रामपुर ४ रजघराका स्व. माधव गैरेका परिवारलाई पनि किरिया खर्च सहित ७५ हजार र रामपुर ११ रामटारका स्व. बाबुराम बिकका परिवारलाई २५ हजार रुपैया फुजेरा क्षेत्रीय अध्यक्ष घर्ती मगरले एक कार्यक्रम गरी हस्तान्तरण गरेका पनि जनाईएको छ ।

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar is Media Reporter for Magars Creation Company (Multipurpose Investment Company). She Works Under Shyam Ranamagar For NICE Media Network. She Writes News and Reports for Magarmedia.com, Nepalchoutari.com and Nepalbikash.com. Taking Video Interview is Her Major Job. She Also Maintains Admin and Marketing Roll at The Office.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this Magarmedia News Site? Please spread the word :)