बाग्लुङ मगर समाज काठमाडौंको अध्यक्षमा भिम श्रीस मगर (फाटो फिचर सहित) !

माघ ११, काठमाडौं

बाग्लुङ मगर समाज काठमाडौंको शनिबार सम्पन्न चौथो अधिवेसनले भिम श्रीस मगरको अध्यक्षतामा २१ सदस्यिय नँया कार्य समिती चयन गरेको छ । समितीको उपाध्यक्षमा क्पाप्टेल शेर बहादुर पुन, महासचिवमा अनिता पुन, सचिवमा दान बहादुर श्रीस र कोषध्यक्षमा प्रेम बहादुर पुन रहनुभएको छ ।

काठमाडौंमा बसोबास गर्ने बाग्लुङका सम्पुर्ण मगरहरलाई संगठित गरी आफ्ना हक अधिकारको निम्ती जागरुक गराउने र आफ्नो मौलिक कला संस्कतिको जगेर्ना गर्दै मगर समुदायको सम्वद्र्धन प्रबद्धृनको लागी समाजले काम गर्दै आएको नवनिर्वाचित अध्यक्ष श्रीस मगरले जानकारी दिनुभयो ।

उहाँले काफ्नो कार्यकालमा बाग्लुङेली मगर समुदायले अफुप्रती देखाएको विश्वास टुट्न नदिने भन्दै सबै एक जुट भई अघ बढ्नुपर्ने र सबैलाई राम्रो काममा सहयोग गर्नु पनि आग्रह गर्नुभयो । मगर सेवा समाज ललितपुरमा भएको अधिवेशनमा बाग्लुङेली मगरहरुको बाक्लो उपस्थिती रहेको थियो ।
Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar

Yamuna Ranamagar is Media Reporter for Magars Creation Company (Multipurpose Investment Company). She Works Under Shyam Ranamagar For NICE Media Network. She Writes News and Reports for Magarmedia.com, Nepalchoutari.com and Nepalbikash.com. Taking Video Interview is Her Major Job. She Also Maintains Admin and Marketing Roll at The Office.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this Magarmedia News Site? Please spread the word :)