अन्तर्राष्ट्रिय लायन्स क्लव अफ काठमाण्डौको अध्यक्षमा गनिका गुरुङ (फोटो फिचर सहित)

मगर मिडिया
१४ काठमाण्डौँ
गत शनिबार राजधानीमा एक समारोहका बिच अन्तर्राष्ट्रिय लायन्स क्लव अफ काठमाण्डौ युथले नयाँ अध्यक्ष गनिका गुरुङलाई पदभार ग्रहण गराएको छ । उक्त कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेपाल सरकार वातावरण मन्त्री मिथीला चौधरीले उद्घाटन गर्नुभएको थियो ।
कार्यक्रममा अन्तर्राष्ट्रिय लायन्स क्लव अफ काठमाण्डौका डिस्ट्रीक गर्भरनर लिला ढुंगेलले लायन्स क्लव साथै लियो क्लवका नव नियूक्त अध्यक्ष लगायत अन्य नयाँ सदस्यहरुलाई स्वागत गर्नुको साथै पद र गोपीनियताको सपथ ग्रहण समेत गराउनुभएको थियो ।
उक्त कार्यक्रमको प्रायोजन भने लायन्स क्लव अफ काठमाण्डौ क्रियटिभ ओमेनले गरेको थियो । कार्यक्रमको अन्तमा अन्तर्राष्ट्रिय लायन्स क्लव अफ काठमाण्डौका आमन्त्रित लायनहरुले नयाँ अध्यक्षलाई अगामी कार्यकालको सफलताको लागि शुभकामना समेत व्यक्त गर्नुभएको थियो ।

Shyam Bahadur Ranamagar

Shyam Bahadur Ranamagar

Shyam Ranamagar is Chief Media Director for Magars Creation Company (Multipurpose Investment Company). He Leads NICE Media Network For Complete Media Broadcasting and Publications Which Includes NICE Television, NICE Radio, NICE Magazine, Magarmedia.com, Nepalchoutari.com and Nepalbikash.com.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this Magarmedia News Site? Please spread the word :)