सुर्खेतमा भवन निर्माणका लागि आर्थिक संकलन !

लक्ष्मण बुढा मगर
१५ कार्तिक, सुर्खेत

नेपाल मगर संघ सुर्खेतको भवन निर्माणका लागि  आर्थिक संकलन गरिएको छ  । बलिहांग तिहारको अवसरमा नेपाल मगर संघ सुर्खेतको आयोजनामा नेपाल मगर संघ  सुर्खेतका संस्थापक अध्यक्ष एवं समाजसेवी अनेरी क्याप्टेन जंरसिहं थापा मगरले नेपाल मगर संघ सुर्खेतलाई प्रदान गर्नुभएको जग्गामा नेपाल मगर संघ सुर्खेतको भवन निर्माणका लागि देउसी भैलो खेलि रु ७ लाख ५६ हजार ५२ रुपैया आर्थिक संकलन भएको हो ।

कार्यक्रमलाई नेपाल मगर विधार्थी संघ सुर्खेत तथा लिसार सास्कृतिक संघ सुर्खेतले मगर संस्कृतिमा रहेका मारुनी, कौडा, सोरठी, एवं विभिन्न अन्य लोक संस्कृति झल्कने गायन तथा नृत्य प्रस्तुत गरि उल्लखेनिय योगदान गरेका थिए ।

 

 

 

 

 

 

 

 

Shyam Bahadur Ranamagar

Shyam Bahadur Ranamagar

Shyam Ranamagar is Chief Media Director for Magars Creation Company (Multipurpose Investment Company). He Leads NICE Media Network For Complete Media Broadcasting and Publications Which Includes NICE Television, NICE Radio, NICE Magazine, Magarmedia.com, Nepalchoutari.com and Nepalbikash.com.

You May Also Like

3 thoughts on “सुर्खेतमा भवन निर्माणका लागि आर्थिक संकलन !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Enjoy this Magarmedia News Site? Please spread the word :)